דף הבית >> בית >> מאמרים >> הפעלות לבתי ספר
גם לאירועי שיא וגם אינטרמצו  קצבי מבורך בשגרת היום.
יש יתרון עצום בעשיה עצמית ופנימית בהפעלות לבית הספר  באירועי בתי הספר אך יש גם את העיפות המצטברת וירידה במוטיבציה עקב שחיקה בשל ריבוי המטלות הלימודיות המוטלות על הצוות החינוכי בעשייה היום יומית בבית הספר. כאן אנו מוצאים את האפשרות להזמין הפעלה חיצונית לבית הספר. זה רעיון מצוין אך יש לברור את האפשרויות בזהירות רבה.

האפשרויות האין סופיות במבחר הספקים בתחום ההפעלות לבתי ספר

אם החלטנו להזמין מפעיל חיצוני בנושא הפעלות לבתי ספר , זהו צעד ראשון .
שוק המפעילים רווי במפעילים חלקם טובים וחלקם טובים יותר ומעט מהם ממש מקצוענים בתחום , יש להם גישה לילדים ,הם עובדים עם ילדים במהלך כל השנה .
בנוסף כל הפעלה והופעה שלהם , בינגו - הפעלה מוצלחת בצורה שקופה ויוצאת דופן.
אם הצלחתם להזמין  בעל מקצוע בתחום מהסוג המצוין לעיל אז אתם צפויים לחוויה יוצאת דופן ומיוחדת במידה.
 

הפעלות לבתי ספר

הפעלות לבית הספר עם יוסף מבוססת על הכיף והחוויה, ההפעלה מורכבת ממופע, והפעלה, מופע הפעלה של כלי הקשה בשילוב הומור ולאחר מכן מעגל מתופפים אנרגטי. תכניות העשרה לבתי הספר יוסף המתופף מפעיל תכנית העשרה בנושא דרבוקות וכלי הקשה . במסגרת התוכנית מתקיימים מופעים בחגים ובאירועי בית הספר.
 

הפעלות לבתי ספר עם יוסף

חוויה יוצא דופן ומיוחדת במינה
אודות יוסף המתופף - גדל בקיבוץ יראון אשר בצפון , למד תופים אצל טובי המורים בשעתו אה'רלה קמינסקי ואלון בור מהפילהרמונית , ניגן בצורה מקצועית , לימד בתזמורות נוער ואולפנות למוסיקה , הפעיל ומפעיל תכוניות העשרה לבתי הספר בתחום כלי הנקישה  ומפעיל מקצועי של מעגל מתופפים יחדים נוער ומבוגרים.
התגובות להפעלות של יוסף חיוביות ביותר .
ההפעלה יכולה להיות כיתתית שכבתית או בית ספרית .

הפעלות לילדים לבתי ספר עם יוסף המתופף