דף הבית >> בית >> מאמרים >> הפעלות ליום הולדת בבית
         
אנשי מקצוע רבים מתמחים בהפעלות ייעודיות בבית וניתן למצוא הפעלה לכל גיל ולכל טעם. בקלות יתרה אפשר לארגן יום הולדת בבית לפעוטות, לגילאי בית הספר, לבני/בנות מצווה וכמובן למבוגרים יותר (שמן הסתם יעדיפו לערוך מסיבה בבית בלי מפעיל ובלי נוכחות של מבוגרים כלשהם).

אם החלטנו לארגן יום הולדת בבית שלנו, נצטרך לתחום את אזור המסיבה, לדאוג לכיבוד מתאים, עוגה ובהתאם לאופי הפעילות להחליט על המקום המתאים ביותר לקיום החגיגה – סלון, חצר, חדר משחקים וכן הלאה. על מנת שהמסיבה לא תגרור בקרת נזקים, כדאי להרחיק חפצים ומכשירים יקרים, שבירים וכאלה המתלכלכים בקלות. אם החלטנו שאפשר להניח לצאצאים בגיל התיכון לארגן לעצמם מסיבת יום הולדת בבית , כדאי להודיע לשכנים ולהתנצל מראש על הרעש.

מגוון הפעילויות שמפעילים יכולים להציע על מנת להפיק מסיבה באופן המוצלח ביותר, הוא עצום וכדאי למקד את החיפוש בעזרת בעלי השמחה. אפשר לשבת איתם עם רשימה מסודרת של מפעילים המציעים אטרקציות ולבחור ביחד בין הפעלה עם בעלי חיים, להפעלה בסגנון הישרדות, לסדנת שוקולד, או למעגל מתופפים – כולם פעילויות המתאימות לאירוע בבית .

לילדים הסולידיים יותר יכולה להתאים פעילות של משחקי קופסא ענקיים, תיאטרון בובות (לקטנים יותר) ואפילו סרט יכול להפוך לחווייה נעימה, אם משולב בפעילות נוספת. בסך הכל, אם לא נבהלים מגודל המשימה, רואים שארגון יום הולדת בבית הוא בעיקר שעתיים שלוש של המולה ועוד זמן מסויים של סידור וניקיון.

בהצלחה יוסף המתופף   חייגו בבקשה 052-3766088   אשמח לעזור  בארגון הפעלות ליום הולדת בבית

הפעלות ליום הולדת בבית - חגיגה בבית


יום הולדת בבית
מועד יום ההולדת של יורשי העצר קרב ובא והחלטתם שהשנה אתם עורכים להם חגיגה בבית . כמובן, יכול להיות שמדובר בפעוטות ואז יום הולדת בבית הוא האפשרות הסבירה ביותר, מה גם שכבר לגילאים הנמוכים אפשר להזמין הפעלה של שעתיים ומעלה, המתאימה לאירוע בבית , שתכלול את טקס העוגה ותקל עליכם בהפקת האירוע.
                                                                                          
מי שחושב על קיום החגיגה בבית ונחרד מגודל המשימה, יכול להירגע. קיום יום הולדת בבית לא חייב להיות משימה מאיימת ולפעמים אף עדיף , מאשר להוציא את כל האירוע החוצה, לדאוג להורים מלווים, לארגן הסעות במידת הצורך ולספור ילדים במשך כל המסיבה.

טיפים - יום הולדת בבית