דף הבית >> בית >> מאמרים >> הפעלות לימי הולדת בצפון

הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון – כל האפשרויות

מדי שנה אנו ההורים שוברים את הראש במחשבות כיצד לחדש ולהפתיע ביום ההולדת של הילדים. על מנת להקל עליכם השנה, ריכזנו עבורכם מספר הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון  אשר יעזרו לכם לשדרג את היום הגדול ולהעלות חיוך רחב על פניהם של בעלי השמחה וחבריהם. אתם תיהנו מיום הולדת מסודר ומופתי ואילו הילדים מצידם ייהנו בגדול ויזכו בהפעלה עם ערך מוסף ובזיכרון משמח במיוחד.

הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון – סדנאות יצירה

מסיבת יום הולדת אשר גם מעשירה ומלמדת, היא מסיבה חווייתית של ממש שתיזכר לאורך זמן. בתור מבוגרים אנו אוהבים לקחת סדנאות המעשירות את עולמנו והדבר נכון גם לגבי ילדים ונוער. ניתן למצוא מגוון רחב של הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון מסוג זה כגון סדנאות בישול, אפייה, פיסול בבצק סוכר, פיסול בחימר, ציורים על קנבס, הכנת עפיפונים, סדנאות שוקולד ועוד. בסדנאות אלו הילדים לוקחים חלק בלתי נפרד מהכנת המוצר המוגמר וניתן אף לקיים תחרות מדליקה עם פרסים למצטיינים ולחתן או כלת השמחה כמובן.

הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון – נגינה ושירה

יום הולדת הינה חגיגה של שמחה ושל מוזיקה מקפיצה ומפעילים רבים מגיעים עם בידוריות ומבצעים למעשה מופעי קריוקי עם הילדים. אופצייה מוסיקלית נוספת של הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון אשר הופכת לפופולארית יותר ויותר היא של מעגל מתופפים אשר משתמש באלמנט המוזיקה ומקפיץ אותו שלב אחד נוסף כלפי מעלה. הרעיון פשוט- מפעיל מקצועי יגיע עם תופים וכלי הקשה מיוחדים מרחבי העולם, ידריך את הילדים כיצד לתופף ולבצע מקצבי קצב ואף יקבל את בעל/ת השמחה בכניסת תיפופים קצבית. למידת התיפוף, ההנאה המרובה של שמיעת הקצב וכל זאת לצד ליווי המפעיל עם שירים וסיפורים מרתקים, כל אלו מהווים חוויה שאין שנייה לה.

הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון – קוסמים, להטוטנים וכל השאר

הורים מוכנים לשלם סכומים אסטרונומיים על מנת לקחת את ילדיהם לאולמות התיאטרון ולמופעים השונים. בקניונים המצב לא פחות מזהיר עם צפיפות ודוחק מעיקים. בוודאי תשמחו לגלות כי כיום ניתן למצוא אינספור אומנים המציעים הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון אצלכם בסלון הביתי!. תוכלו להביא קוסמים, להטוטנים, מופעי אש, ליצנים, מופעי בובות מדברות (דיבור מהבטן או תיאטרון בובות), איפור פנים, ציורי גוף ועוד.

בנוסף, הפעלות לימי הולדת לילדים בצפון יכולות להיות גם בעלות פן תחרותי, עם תחרויות של תחפושות, תחרויות מכוניות מרוץ על שלט, תחרויות שירה ובישול בהשראת תכניות טלוויזיה פופולאריות, שולחנות משחק (אליפות כדורגל למשל) ועוד. תיהנו!

יוסף המתופף

מפעיל בימי הולדת בצפון. 052-3766088