דף הבית >> בית >> מאמרים >> הפעלות לימי הולדת בבית לגיל 5

הפעלות לימי הולדת בבית

הפעלות לימי הולדת בבית – אירוע שלא יישכח

בארגון יום הולדת עבור ילדכם, השאלה הבסיסית ביותר עליה תצטרכו להשיב היא היכן לקיים את האירוע – במקום חיצוני כמו מועדון ילדים, או שאולי דווקא "ביתי הוא מבצרי" תופס כשמדובר במסיבת יום הולדת? בשורות הקרובות נתרכז באופציה השנייה תוך התמקדות בארגון הפעלות לימי הולדת בבית. בעינינו ממש לא מדובר בברירת מחדל אלא להיפך. עם תכנון נכון, ובזכות החיסכון הכספי המשמעותי לו תזכו בעקבות היעדר התשלום למקום מארח, תוכלו להפיק יופי של אירוע ממנו כולם ייצאו מחויכים ומרוצים.

הפעלות לימי הולדת בבית – חמשת הגדולים


הדגש בימי הולדת לילדים הוא, בלי ספק, נושא ההפעלות. ילדים צריכים ש"יפעילו" אותם. ירקידו אותם, יגרמו להם לרוץ, לשחק, לחשוב, לשיר. אלפי עוסקים במלאכה יעשו את העבודה עבורכם תמורת תשלום, וכדי שהבחירה שלכם תהיה פשוטה, ארגנו עבורכם את המומלצים והפופולאריים ביותר בכל הקשור לתחום המגוון של הפעלות לימי הולדת בבית.
  • מופע ליצנות ושעשוע – הקלאסי, הישן והטוב. מתאים לילדים בגילאים עד 7-8 (לאחר מכן, ייתכן ולא ייהנו מן המופע). חשוב שהמופע יכלול פעילות אקטיבית לילדים, ולא רק מופע בו הילדים צופים. לרוב מדובר בפעילות בת שעה עד שעתיים, בעלות ממוצעת של כ-250-300 שקלים לשעה. חפשו המלצות באינטרנט וממכרים.
  • מופע קוסמות – מופע נהדר שמשאיר את הילדים נדהמים ונפעמים (וגם את המבוגרים...). מתאים החל מגילאי 7 ומעלה, כששוב – רצוי ואף חשוב לשלב את הילדים באופן פעיל במהלך המופע. ודאו התאמת תכני המופע לגיל הילדים. עלות ממוצעת: 350-400 ₪.
  • מפעיל כללי – הבחירה הנפוצה ביותר עבור הפעלות לימי הולדת בבית, ולא בכדי. מדובר באדם שעוסק בהפעלת ילדים בצורה מגוונת, תוך כדי נגיעה במגוון רחב של פעילויות שונות, ובראשם – מוסיקה, שירה, תחרויות שונות, ספורט ועוד. המפעיל נמצא במרבית שלבי האירוע, והעלות בהחלט סבירה - עד 600 ₪ לכ-3 שעות הפעלה ומשחק.

 הפעלות לימי הולדת בבית – גם ללמוד, גם לרקוד

  •  מדריך סדנה – הילדים של היום רוצים ללמוד, לדעת, לעשות וליצור. סדנה יומית בת שעתיים-שלוש עונה בדיוק על הרצונות הללו. החל מציור ויצירה, דרך בישול בסיסי ואפייה, ועד קוסמות ופעלולים. כל סדנה וקהל היעד שלה. מומלץ בחום.
  • מעגל מתופפים – וכעת הגענו לגולת הכותרת. הכוכב העולה שהופך הפעלות לימי הולדת בבית למשהו באמת מיוחד. זוהי אטרקציה נפלאה המפעילה את כל החושים של החבר'ה הצעירים וגורמת הנאה רבה לכולם. שעה-שעתיים בהם הלהקה או המפעיל מפליאים בתיפופים לקול צלילי מוסיקה נעימה וממכרת. הילדים פעילים, רוקדים, שרים, מתופפים וצוחקים. הנאה צרופה במחיר שווה לכל נפש (עלות ממוצעת - 500 ₪ לשעת מופע). מקורי, חדשני ונפלא.

מקווים שעזרנו במקצת... מזל טוב וחגיגה מהנה!

יוסף ההמתופף - הפעלות לימי הולדת   052-3766088