דף הבית >> הפעלות לימי הולדת - מחירים
הפעלות לימי הולדת - מחירים          
 

כיום לא רק הדרישות של הילדים ממסיבת יום ההולדת שלהם גבוהות, אלא גם הדרישות שלנו מעצמנו כהורים לגבי מה שנעניק לילדנו האהובים. התוצאה הסופית הינה ימי הולדת ברמה גבוהה, שלא רק מהנים במיוחד אלא גם מעניקות ערך מוסף. ובאופן מפתיע, מחירים של הפעלות לימי הולדת אינם חייבים להיות גבוהים יותר מידי. להלן כמה רעיונות מדליקים על פי מחירים בסדר עולה. הבחירה בידיכם.כמו כל מוצר אשר אותו מספק נותן שירות, ניתן למצוא וריאציה של המחירים השונים, בהתאם למספר קריטריונים אשר משפיעים על גובהם. מחירים של הפעלות לימי הולדת משתנים בעיקר על פי המותג (אומנים ידועים יותר או פחות), מרחק הנסיעה ממקום מושב המפעיל לבית הלקוח, מורכבות ההפעלה, מספר המפעילים הנדרשים לפעילות, מספר המשתתפים הצפוי ומועד ההפעלה בהתאם ליום בשבוע והשעה הנדרשת.


•    עד 250 שקלים: במחיר מצחיק של עד 250 שקלים ניתן להציב דוכנים אשר יעסיקו את הילדים עם פעילויות שונות כגון ציורי פנים, קעקועי נצנצים, דוכני תחרויות ועוד. ניתן במחיר זה גם להזמין עוגה גדולה עם מפעיל אשר יהיה אחראי על משחקי עוגה שונים ובסופם "סמאש קייק" ע"י בעל השמחה. גם דוכן של קיפול בלונים למשך כחצי שעה עד שעה הינו אטרקציה פופולארית בטווח מחירים זה.

•    עד 500 שקלים: במחיר של עד 500 שקלים ניתן לשדרג כל יום הולדת עם מופעים שונים כגון תיאטרון בובות, מסיבת זומבה, ליצן ואפילו קוסם. הפעלות לימי הולדת בטווח מחירים כזה נמשכות עד 30 דקות, אלא אם מעוניינים לשלם יותר, עבור יותר זמן. האומנים השונים מציעים כחלק מהשירות גם את טקס הענקת עוגת יום ההולדת, בדרך המקורית של כל אומן.

•    עד 1000 שקלים: מחירים עבור הפעלות לימי הולדת כאלה עשויים לכלול בתוכם "חבילות" של כל מה שפורט לעיל או פעילויות משודרגות ומיוחדות במינן. בעלות זו ניתן לארגן מסיבת קריוקי ארוכה, תחרות של כוכב נולד או המירוץ למיליון, סדנאות שוקולד, סדנאות פיסול בבצק סוכר, מעגל מתופפים ליום הולדת, הצגת תיאטרון (רגילה או בובות), קוסם ולוליין (למשך שעה), פינת ליטוף ועוד.

חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולהזמין את ההפעלה כמה שיותר זמן מראש, על מנת שלא לפספס את המפעילים המוצלחים ביותר.  בהצלחה!

הפעלות לימי הולדת – רשימת מחירים שפויה

להפעלות לימי הולדת – מה משפיע על מחירים שונים?

 אז אלו מחירים קיימים עבור הפעלות לימי הולדת?