דף הבית >> הפעלות לקייטנות ילדים

 

הפעלות לקייטנות ילדים - מים שם המשחק

הפעלות לקייטנות ילדים רבות מבססות חלק ניכר ומכובד מזמנן בפעילות הנוגעת לבריכה ופארק מים. לא פעם חוטאים מארגנים רבים בפעילות יתרה של הקייטנה בבריכות. הדבר יוצר תסכול רב אצל ילדים רבים שמוצאים עצמם לא נהנים ומשועממים למול השעות הרבות של בילוי בבריכה. 
עצם הבילוי בבריכה במסגרת קייטנות יש חשוב שיכלול בתוכו מספר רב של תכנים מהנים. קייטנות רבות רואות בהגעה לאחת הבריכות במקום אטרקציה מספקת בפני עצמה ובה הילדים שוהים יחדיו בבריכה מספר שעות ללא כל מעש כשהמדריכים מנצלים כמה שעות של לקט ומנוחה מתחת לצל. עבור מארגני הפעלות לקייטנות ילדים, אשר רואים בבריכה אטרקציה בפני עצמה, חשוב לבנות בתוך אותו יום מספר פעילויות אשר יביאו לגיוון הפעילות בבריכה עצמה וכך לא ימצאו עצמם ילדים רבים משתעממים בתוך מספר שעות. 

הפעלות לקייטנות ילדים - תחרויות ופעילויות מים

אחת מהפעילויות שניתן להוסיף ביום כיף בבריכה יכולה לכלול כמובן תחרויות שחייה שונות בהן יאותגרו הילדים. התחרויות יכללו שחייה במגוון רחב של סגנונות, מרחקים שונים ואף תחרויות שחייה קבוצתיות (שליחים). כמו כן, ניתן להוסיף לפעילות בבריכה עזרים נוספים שיהפכו כל בריכה פשוטה לאטרקטיבית הרבה יותר. בין היתר ניתן להוסיף ולהתקין רשת למשחק כדור עף סוער, כדורים, מתנפחים שונים, אבובים ועוד.

הפעלות לקיטנות ילדים - גם לימוד שחיה

בקייטנות רבות בהם מדובר בילדים בגיל קטן יותר ישנה אף האפשרות בהפעלות הנוגעות ללימוד שחייה. לא פעם ישנם בקייטנות אלו מדריכי שחייה המעבירים לאורך ימי הקייטנה שיעורים לילדים רבים, שעבורם המגע עם הבריכה הוא ראשוני ממש. כאן ניתנת להם ההזדמנות להכיר ביכולתם ללמוד שחייה תוך שימת דגש על עבודה נכונה של נשימה, תנועות נכונות וארוכות של הגוף והשילוב בין השניים. לימוד השחייה בקייטנות מהווה עבור ילדים רבים את המקפצה הנוחה ללימוד שחייה בהמשך השנה תוך שימת דגש רחב על לימוד פרטני, מקצועי, יסודי ומתמשך ובו לומדים הילדים לשחות במספר סגנונות, נהנים מפעילות ספורטיבית חשובה ואף מחזקים את ביטחונם העצמי.
אטרקציה נוספת ובהחלט כזו שנחשבת לאחד מימי השיא של כל קייטנה בקיץ היא כמובן הביקור המסורתי בפארק המים. שם הילדים נהנים ממגוון רחב של פעילויות בתוך הפארק עצמו וכמובן נהנים ממגוון רחב של מגלשות במהירויות שונות, בריכות שחייה, מתקני ספורט, מדשאות לפעילות ספורטיבית, מוזיקה, ריקודים ועוד. 

הפעלות לקייטנות ילדים

אין כיום כמעט קייטנה אחת בישראל שלא לוקחת בחשבון את היותנו מדינה בעלת רצועות חוף ארוכות ומרהיבות. עבור ילדים רבים בילוי בים, בבריכות ובפארקי מים הינו בהחלט חלק גדול ורחב מבילוי של חודשי הקיץ הן במסגרת המשפחה ולבטח בקייטנות אליהם ילדים רבים הולכים. 

הפעלות לילדים עם יוסף המתופף חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה, לילדים וליוסף

המלצות וכפיים ליוסף