דף הבית >> בית >> מאמרים >> הפעלות מקוריות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת – מקוריות היא שם המשחק

לא רק הילדים מתרגשים לקראת יום הולדתם, אלא גם אנחנו, ההורים, מעוניינים שהילדים יהיו מרוצים עד כמה שאפשר, שישמחו ושהחגיגה תהיה לא פחות ממושלמת. על מנת שכך אכן יהיה, אין די בעוגה וגם לא רק במצב רוח טוב. הפעלות לימי הולדת הן הדבר אשר ישאיר את הילדים מרותקים ויעזור לכם להפיק שמחה מיוחדת במינה. להלן מספר הצעות להפעלות מקוריות ומרתקות שיעשו את העבודה. שיהיה במזל!
 

הפעלות לימי הולדת – על טהרת התיפוף

כל הפעלת יום הולדת צריכה להיות חווייתית, מרתקת ובעלת ערך מוסף, כך שהילדים ייקחו את מה שראו וביצעו עימם הביתה וישיגו שינוי מיטיב בחייהם מאותו רגע והלאה. מעגל מתופפים וחווית כלי הקשה הינה אפשרות שבהחלט תתרום לילדיכם בצורה מהנה ומקורית. הפעלות לימי הולדת מהסוג הזה יכללו הזמנת איש מקצוע מעולם התיפוף אשר מגיע עם דרבוקות, תופי גונג גדולים, כלי הקשה מברזיל, אפריקה ועוד, שבעזרתם יכנסו הילדים בצורה הדרגתית לעולם המקצב והשמחה. במהלך הפעילות הילדים לומדים את המקצבים, מבצעים שירי יום הולדת ותוך כדי כך, גם שומעים סיפורים מרתקים על עולמות רחוקים וקסומים, אינדיאנים, שבטים אפריקאים וסיפורי אגדות. פעילות כזו עשויה לכלול גם שימוש באלמנטים נוספים כגון שופרות, קריוקי באמצעות בידורית וכמובן – טקס הענקת העוגה לבעלי השמחה בצורה מיוחדת במינה כגון ביצוע ריקוד מסוים או תקיעת שופר מלהיבה. הפעלות לימי הולדת הכוללות תופים וכלי הקשה תמיד מרגשות, מפתיעות וחווייתיות במיוחד.
 

הפעלות לימי הולדת – אופציות מקוריות נוספות


 

בכל מה שקשור לילדים בכלל וימי הולדת בפרט, השארת הילדים מרותקים ועסוקים הינה עקרון המפתח להצלחה. לצורך כך ניתן למצוא עוד מגוון רחב של הפעלות לימי הולדת אשר יספקו הנאה צרופה:
• פעילויות יצירה – התנסות בציורים על קנבס, הכנת מחזיקי מפתחות, ציורים על תיקים ועוד. חומרי הגלם בפעילויות אלו הינם ברמה הגבוהה ביותר וכל ילד או ילדה יזכו במזכרת נחמדה מעשה ידיהם.
• ציורי גוף – מאפרות מקצועיות יהפכו את הילדים לדמויות שתמיד חלמו להיות (נסיכות, גיבורי על, אריות וכו'), עם ציורי פנים מדהימים ובלתי נשכחים.
• סדנאות בישול – שף ליום אחד, תחרות השף הצעיר, שף נולד – לא משנה איך תקראו לזה, הפעלות לימי הולדת אשר כוללות הכנת מנות שהילדים בסוף גם אוכלים ומביאים הביתה להוריהם, הן פשוט בלתי נשכחות וכוללות הכנת מאפים, פיסול בבצק סוכר ועוד.

תחרויות, סדנאות, תיפופים ומקצבים - הפעלות לימי הולדת משאירות את הילדים פעילים ומרותקים ובעלי השמחה יוצאים פשוט גדולים!

חוגגים יום הולדת עם יוסף המפעיל בקצב התוף  052-3766088