יום הולדת בזול - יום הולדת בחינם

יום הולדת בזול - יום הולדת בחינם, עשו בעצמכם , מגבש, מאחד, ולרוב יוצא מוצלח.
אין שום הגיון וזה גם לא נכון וחכם להוציא 1000 שקל ומעלה על מפעיל איכותי, למי שצריך להגדיל את המינוס בבנק על מנת לעמוד בתחרות החברתית של אופנת ימי ההולדת אצל ילדי הגן וכיתות יסוד.

למי שמתפשר על בזול מסתכן ביום הולדת לא מוצלחת.
שוק מפעילי היום הולדת הינו שוק פרוץ, שוק  שבו כל דיכפין יכול להכריז על עצמו כמפעיל לשם השלמת הכנסה או כי הוא מודע לטיב עבודתו הירודה. התוצאה בפועל לעיתים קרובות היא - ימי הולדת באיכות ירודה, עם מפעילים שעושים שגיאות, או מחוסר ניסיון או בשל העובדה שאין להם גישה לילדים.
ימי הולדת בגן ובכיתה - זה מספיק בהחלט
המחנכות והגננות עורכות ימי הולדת בגן ובכיתה. המחנכת או הגננת מפנים שעה שלמה במערכת,
בדרך כלל בימי ו׳, לעריכת יומולדת. בשעה זו הילד יושב במרכז, הגננת מפעילה את הילדים יש עוגה והילדים החוגגים יום הולדת, זוכים להערכה בטכס חגיגי עם עוגה וזה מספיק. יומולדת עשה זאת בעצמך עם קצת מוטיבציה אתם יכולים לערוך יומולדת בעצמכם.ישנם שלל נושאים מעניינים, ופשוטים,ערכות יצירה שהילדים מאוד אוהבים (יכול להיות חלק נכבד מהיום הולדת - לוקחים הבית) פיתות בטבון, או בתנור, הילדים מאוד אוהבים להתעסק בבצק.גוגל מלא ברעיונות מדהימים איך עם הסברים פשוטים וזמינים.
אם כן, אז כבר,
אם בכל זאת החלטתם להזמין מפעיל אל תחסכו 200. 300 שקל על מפעיל זול, כי לעיתים די קרובות לצערי, זה ההבדל בין יומולדת מוצלחת לבין יום הולדת כושלת עם מפח נפש לכולם.

בהצלחה
יוסף המתופף יוסי פנסו
מפעיל ותיק, בבתי ספר, גנים, ימי הולדת
תוכניות העשרה בגנים ובבתי הספר
.

 
  חייגו   052-3766088