דף הבית >> בית >> מאמרים >> ימי הולדת לילדים – כך תארגנו אירוע מושלם

ימי הולדת לילדים – כך תארגנו אירוע מושלם

כשמתבגרים, ליום ההולדת משמעות פחותה לעומת זו שהייתה כשהיינו ילדים. כהורים, אל לנו לשכוח לרגע כמה חשוב היום הזה עבור הילדים שלנו.  אם גם דעתכם אבדה מניסיונות עקרים לחשוב על רעיון יצירתי ומקורי עבור יום ההולדת של הילד שלכם, אנו כאן כדי לעזור. הפקת ימי הולדת לילדים אינה פשוטה כלל וכלל. כדי להשאיר אותם מרוצים ולא משועממים, יש לפעול בכמה "חזיתות" במקביל. בואו נראה כיצד תעשו זאת בקלות, ולא ביוקר...

ימי הולדת לילדים – מילות המפתח: פעילות אקטיבית

ליבו הפועם של יום ההולדת לילדים הוא יצירת פעילות שוטפת לאורך כל המסיבה. זכרו  - בניגוד למבוגרים, לילדים קשה הרבה יותר להעסיק עצמם ללא פעילות אקטיבית. אז מה בתפריט? ובכן, האפשרויות של פעילויות עבור ימי הולדת לילדים כמעט אינן מוגבלות. מופעים שונים תמיד עושים נהדר לילדים – קוסם, מרקיד, סטנד אפ מותאם לילדים, מופע פעלולים מסוגים שונים ועוד. הילדים מרוכזים, נהנים, נפעמים וצוחקים תוך כדי השתתפות פעילה במופע. פשוט נהדר.
מופע חדש יחסית ומוצלח במיוחד הוא מופע של להקת מתופפים או מעגל מתופפים באמצעות מפעיל. מדובר במופע המשלב קצב נפלא, מוסיקה ממכרת, פעילות אקטיבית של ילדים רוקדים, משתוללים ומתופפים, והרבה חיוכים והנאה. לא יקר, כן מקורי, מיוחד ומושלם עבור ימי הולדת לילדים. רעיון נוסף להפעלה אקטיבית של ילדים הוא סדנת לימוד קצרה. החל מבישול ואפייה, דרך ריקוד ושירה ועד ציור ואומנות. לא תאמינו כמה כיף מוצאים הילדים בסדנאות שכאלו, ולא פחות חשוב – כמה ניתן ללמוד בשעות ספורות של סדנה.  אפרופו שירה, תחרויות נושאות פרסים תמיד מוציאות את הפאן מהילדודס במהלך ימי הולדת לילדים. תחרויות שירה, משימות, מצא את המטמון, תחרויות ספורטיביות משעשעות (משוך את החבל, תחרות ריצה בתוך שקים וכו') ועוד. חם שם בחוץ? הוסיפו לאקט גם רובי מים, ובכלל מה גדולה היא השמחה.

ימי הולדת לילדים – התוספות שמוסיפות

אל תפסחו לרגע גם על עניין המוסיקה והקריוקי (תתפלאו כמה ילדים בכל הגילאים מכירים ואוהבים את השירים של הגדולים), שעשועי צילום מקוריים (תאי צילום, צילום מגנטים, פינות צילום ושעשוע),  מתנות קטנות לילדים (בסגנון: "מי שרוקד הכי יפה עכשיו, מקבל מתנה!"), והנה, בלי הרבה קושי, ארגנתם יום הולדת לתפארת מדינת ישראל. עכשיו, כשהפאזל נראה פשוט בהרבה והמשימה של ארגון ימי הולדת לילדים המתוקים שלכם לא נראית מורכבת מדי, כל מה שנותר זה פשוט לזכור שזה שמדובר בילדים, לא אומר שאין להם 'דרישות'. העניקו לילד שלכם יום הולדת שהוא לא ישכח עוד שנים רבות... בהצלחה!

יוסף המתופף