דף הבית >> בית >> מאמרים >> מפעילים לימי הולדת

מפעילים לימי הולדת והחגיגה מושלמת!

ימי הולדת, במיוחד של ילדים, הם ללא ספק, כאב ראש לא קטן. המיקום, הנושא, המוזמנים, האוכל, וגם החשוב ביותר בחירת מפעילים לימי הולדת יקבעו את הצלחת האירוע. בגלל המבחר הרב של מפעילים לימי הולדת, קשה מאוד לבחור ולהחליט את מי בסופו של דבר, נזמין. אז איך עושים את נכון ?

כל מה שחשוב בבחירת מפעילים לימי הולדת

גילאי הילדים - חשוב להתאים הזמנת מפעילים לימי הולדת לגיל הילדים שיהיו ביום ההולדת. יש מגוון רחב של סדנאות וגם מפעילים לימי הולדת, שהם מומחים לגיל מסוים, אבל פחות מוצלחים לגילאים אחרים. מצד שני, יש מפעילים לימי הולדת שיכולים לסחוף את כל הגילאים באותה נשימה. תחשבו על מפעילים לימי הולדת שיארגנו לכם ערב קריוקי לילדים ולהורים או על מפעילים ליום הולדת שיביאו מעגל מתופפים שירקיד את כל האורחים, ללא קשר לגילם.

תחומי התעניינות - חשוב להזמין מפעילים שיענו על תחומי ההתעניינות של אורחי יום ההולדת, ולא לנסות להזמין מפעילים לימי הולדת שלא יתחברו לאורחים. כך למשל, ילדים שמשחקים משחקי חשיבה ביום יום ישמחו למשחקי חשיבה גדולים ומאורגנים או לסדנת פיצוח חידות, מאשר ילדים שזה יהיה חדש להם לגמרי, ובעצם לא כל כך יידעו מה לעשות. כדאי גם להתייעץ עם המפעיל שאתם מזמינים בנוגע ליכולות האלתור והתמרון ששלהם, כך שאם הזמנת הנושא הייתה שגויה, יוכלו לעבור בלי מאמץ להפעלה בנושא אחר.

משך ההפעלה - מפעילים לימי הולדת קובעים בדרך כלל מראש את זמן ההפעלה, אבל חשוב להיות גמישים לתגובות של האורחים. כדאי גם שכשאתם מזמינים מפעילים לימי הולדת של הילדים, תסבירו שאמנם התלהבות של הילדים היא מבורכת, אבל יכולת הריכוז שלהם היא בעצם די מוגבלת, כמובן תלוי בגיל הילדים.

יום הולדת משולב – ישנם מפעילים לימי הולדת שמראש יכולים להפיק יום הולדת לכל הגילאים בבת אחת, ושכולם ירגישו כי קיבלו את מבוקשם. מפעילים לימי הולדת יכולים להיות מרצים ומטיילים שטיילו בעולם, ושירגשו אתכם בסיפורים שלהם, או מפעילים לימי הולדת שיאפשרו לכם להתנסות בחוויות שונות כמו אירועי אקסטרים למיניהם, סדנאות משפחתיות ועוד.

חשוב ומומלץ  - חשוב לתאם עם מפעילים לימי הולדת שאתם מזמינים על מקום הפעילות. למרות שפעילויות גדולות דורשות בדרך כלל מקום פתוח והרבה מרחב, ניתן לערוך ימי הולדת גם בבית. בעיקר אם הם נעשים במתכונת מצומצמת יותר. מפעילים לימי הולדת, יאמרו לכם את כל התנאים הדרושים להם, בהתאם לסוג ההפעלה או הסדנה שתזמינו, לפי מספר האנשים שתרצו, הגילאים שלהם, וכמובן, כמה תרצו לשלם על יום ההולדת. רק תזכרו שלדמיון וליצירתיות, אין גבול.

התקשרו ליוסף המפעיל בקצב התוף והוא ישמח ליעץ לכם  052-3766088